Aktuálně z mateřské školy - Mateřská škola Vlkava

Mateřská škola Vlkava

Aktuálně z mateřské školy

Vážení rodiče,
  • v mateřské škole můžete likvidovat:
    - do kontejneru u zadního vchodu textil, obuv, hračky
    - do boxu v šatně elektroodpad včetně baterií
    - do barelu použitý olej a tuk z domácnosti, který můžete přinést v jakékoli nádobě do mateřské školy nebo přímo vhodit v plastové uzavřené nádobě do označené popelnice u zadního vchodu (bude přistavena od 24.2.2020)
  • Na pondělí 24.2.2020 dejte dětem do školky batůžek. Půjdeme s dětmi za příznivého počasí do lesa a budeme jej potřebovat na kaštany a přírodniny. Nezapomeňte na vhodnou pevnou obuv a oblečení. Děti se mohou umazat.
  • MASOPUST - prosím nezapomeňte dětem na úterý 25.2.2020 připravit převleky v duchu masopustu, ve kterých půjdou v průvodu v obci Vlkava. Děti budou rozdávat kolemjdoucím koláčky :-) Odcházíme od mateřské školy kolem 9.15hod. POKUD BUDETE MÍT CHVILKU ČAS, PŘIJĎTE SE PODÍVAT NEBO SE PŘIDEJTE S NÁMI V MASCE DO PRŮVODU :-)
  • Rodiče předškoláků i mladších dětí jsou zváni do školky na besedu s názvem „Školní zralost a školní připravenost“. Získáte odpovědi na vaše otázky a také mnoho důležitých rad a informací. Zjišťujeme zatím zájem rodičů a poté bude stanoven termín
  • Dne 9.3.2020 navštíví mateřskou školu spisovatel Jan Řehounek, který bude dětem vyprávět příběhy z vlkavského lesa. Nabízíme vám možnost objednat si u paní učitelky knihy pana Jana Řehounka i s věnováním. Nabídka knih je v přiloženém letáčku.
  • Do 5.3.2020 si také můžete v mateřské škole u paní učitelky objednat knihy z nabídky nakladatelství Svojtka.
  • Svačina

Ruské pirohy plněné zeleninou, čaj, mléko, zelenina

Oběd

Polévka: Zeleninový boršč