Aktuálně z mateřské školy - Mateřská škola Vlkava

Mateřská škola Vlkava

Aktuálně z mateřské školy

Vážení rodiče,
  • Máme pro vás nabídku dvou dětských knih. Autorem je spisovatel pan Jan Řehounek. Knihy si můžete prohlédnout a objednat u paní učitelky.
  • Prosíme šikovné tatínky o pomoc se smontováním dětských tříkolek, koloběžek, motokár, odstrkovadel a traktůrků. Tyto dopravní prostředky byly hrazeny ze získaného grantu Škoda auto a.s. Mladá Boleslav. Moc děkujeme, informace u paní učitelky.
  • Charitativní akce "Sněhuláci pro Afriku“ proběhla bohužel bez sněhu. Děkujeme všem rodičům a dětem za jejich krásné sněhuláčky. Ve školce jsme vyrobili zasněžený kopec se sněhuláčky alespoň z papíru. Sněhové nadílky se již asi nedočkáme a k 1.3.2019 akci ukončujeme. Na konto zasíláme krásných 1.800,-Kč. Velmi děkujeme za vaši pomoc.
  • V týdnu od 18.-22.2.2019 budeme dovážet obědy ze ZŠ a MŠ Loučeň a to z důvodu OČR paní kuchařky. Děkujeme za pochopení. Věříme, že vašim dětem bude chutna
  • Uzavřeni MŠ

MŠ Vlkava