Aktuálně z mateřské školy - Mateřská škola Vlkava

Mateřská škola Vlkava

Aktuálně z mateřské školy

Vážení rodiče,

• Zkontrolujte oblečení svých dětí v mateřské škole a přizpůsobte jej počasí. Nezapomeňte, že děti mají mít oblečení do školky, na zahradu a náhradní oblečení. Děkujeme za pochopení
  • Dne 24.6.2019 se koná schůzka EKOTÝMU od 15,30hod. S radostí Vám oznamujeme, že MŠ Vlkava obhájila mezinárodní titul Ekoškola a v pátek 21.4.2019 bude na Pražské radnici předáno ocenění.
  • Přiobjednání fotografií nejpozději do 19.6.2019
  • Mateřská škola Vlkava se zúčastnila výtvarné soutěže Ministerstva vnitra Svět očima dětí. S radostí oznamujeme, že Adam Nohava a Vanesa Poluhová byli vyhodnoceni a dne 13.6.2019 se zúčastní slavnostního předání cen v prostorách muzea Policie ČR v Praze. Gratulujeme.
  • Mateřská škola Vlkava se zúčastnila výtvarné soutěže na téma Namaluj obojživelníka nebo plaza roku 2019. Na prvních třech místech nebo získali čestné uznání se umístily tyto děti z MŠ Vlkava Nicol Benková, Lukáš Matějka a Adam Nohava. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se koná v Muzeu přírody Český ráj na Prachově v neděli 16. června od 14 hodin. Gratulujeme
  • Dne 28.6.2019 budeme vybírat od rodičů všechny čipy, jelikož dojde během měsíce července k jejich překódování. Po prázdninách Vám budou vráceny. Neodevzdané čipy nebude možné dále používat a nebude možné za ně ani vracet zálohovou platbu. Za vrácené čipy s čísly, které nebou poškozeny, bude záloha u předškoláků vrácena.
  • Dne 28.6.2019 si odneste z MŠ všechny věci svých dětí. Neodnesené věci nemohou být v MŠ skladovány. Děkujeme za pochopení.
  • Vyúčtování stravného za 2.pololetí bude zasláno na účty zákonných zástupců v měsíci červenci.
  • Prosíme ochotné maminky o upečení dobrot na závěrečné vystoupení dětí dne 26.6.2019. Velmi děkujeme.
  • Uzavřeni MŠ
  • Výzva k podání nabídky - MŠ Vlkava - vzděláváme ve spojení s přírodou

Svačina

Plzeňská bageta s pomazánkou z červené řepy, čaj, mléko, zelenina