Rodiče vítáni - Škola otevřená rodičům - Mateřská škola Vlkava

Rodiče vítáni - Škola otevřená rodičům

Škola otevřená rodičům

Získali jsme značku Rodiče vítáni, kterou uděluje obecně prospěšná společnost EDUin, která tímto oceňuje školy vstřícné rodičům. „Tuto značku jsme vymysleli proto, aby rodič poznal školy, které dělají dobré věci a dovedou dobře komunikovat s rodiči svých žáků i s žáky samotnými,“ vysvětlila manažerka projektu Kateřina Kubešová.

Splnili jsme povinná kritéria k získání titulu, ale i tak jsme přesvědčeni, že je vždy na vzájemné komunikaci co zlepšovat. Snažíme se vytvořit otevřenou školu rodinného charakteru, školu konkurenceschopnou, poskytující kvalitní předškolní vzdělávání v přátelské a nekonfliktní atmosféře, s úctou k morálním hodnotám a tradicím.

Našim společným cílem je také rozvoj spolupráce mezi vedením školy, učitelkami, dětmi, rodiči, zřizovatelem i veřejností.

Na Vaše názory jsme upřímně zvědavi a Vaše připomínky a podněty jsou pro nás velmi důležité. Víme, že chcete pro své děti to nejlepší a věřte, že my také.

JSTE U NÁS VŽDY VÍTÁNI

Světlý rohlík s drožďovou pomazánkou, čaj, mléko, ovoce

Polévka: Kuřecí vývar s písmenky
Krůtí kapsa se zeleninou, polentová kaše, hruškový kompot