Zabezpečení vstupu do MŠ Vlkava - Mateřská škola Vlkava

Zabezpečení vstupu do MŠ Vlkava

Vážení rodiče,

v rámci zvýšení bezpečnosti dětí, zaměstnanců a ochrany majetku mateřské školy byl spuštěn nový bezpečnostní a dorozumívací systém. Tento systém z velké míry řeší technické zabezpečení vstupu do budovy proti vniknutí cizích osob. Ve vstupních dveřích je zároveň namontováno panikové kování, které je druhem požárně bezpečnostního zařízení o stanovení podmínek požární bezpečnosti a výkonu státního požárního dozoru (vyhláška o požární prevenci) - zařízení pro únik osob při požáru. Z tohoto důvodu se dveře dají vždy zevnitř otevřít. Abychom dodrželi bezpečnost a minimalizovali možnost dítěte nekontrolovaně odejít z mateřské školy, je právě z tohoto důvodu instalován hlasitý alarm, který se spustí vždy, pokud se otevřou dveře bez použití čipu.

Budova mateřské školy je po celý den uzavřena, tzn. také v době příchodu i vyzvedávání dětí. U vstupu je namontováno dorozumívací tablo se zvonkem a kódovou klávesnicí. Dveře se otevírají čipem nebo elektrickým zámkem po zazvonění a komunikaci s paní učitelkou. Čip používejte vždy v době příchodu a vyzvedávání Vašich dětí, tedy v době od 6,30 – 8,00, 12,00 - 12,30 a 14,45 -16,00 hodin. Dodržujte uvedený čas a nenarušujte prosím výchovně vzdělávací činnost učitelek vyzváněním v jinou dobu. Videotelefon je určen převážně pro vstup návštěv do mateřské školy.

Při příchodu i odchodu z mateřské školy je nezbytné, aby děti, zákonní zástupci i zaměstnanci školy vždy zavírali vstupní dveře.

Z důvodu bezpečnosti Vašich dětí sledujte prosím i nadále cizí osoby, které by mohly vstoupit do prostor budovy školy. Vždy upozorněte paní učitelky nebo zaměstnance školy na pohyb takové osoby. Nepouštějte jakoukoli osobu do budovy společně s Vámi a to ani jiného rodiče.

Děkujeme za spolupráci a pochopení.

Čadilová Jitka, ředitelka školy

Šlehaný tvaroh, banketka, čaj, mléko, ovoce

Polévka: Brokolicová s vajíčkem
Kuřecí čína, jasmínová rýže