Charitativní podpora MŠ - Mateřská škola Vlkava

Charitativní podpora MŠ

- velmi děkujeme všem rodičům za aktivní přístup, pomoc a finanční účast na těchto projektech
  • Sněhuláci pro Afriku
  • Sněhulaci
    Mateřská škola Vlkava se každoročně zapojuje do této akce s podtitulem "Děti pomáhají dětem". Děti v Africe si sněhuláka nikdy nepostaví, mnozí z nich se ale nedostanou ani do školy - první informaci nezměníme, ale s tou druhou je v našich silách něco udělat. Jednorázová celorepubliková akce probíhá dle sněhových podmínek. Startovné ve výši 50,-Kč za každého postaveného sněhuláka je zasíláno na účet "Kola pro Afriku" a je použito na převoz jízdních kol dětem do Gambie.

• Fond Sidus
    Spolupracujeme na projektech formou zakoupení obrázkových sešitů, samolepek nebo náramků. Finanční prostředky, jsou věnovány na nákup lékařských přístrojů a na podporu individuálních dětských pacientů, kteří potřebují speciální léčbu, rehabilitaci, léky či léčebné pomůcky.

• Útulek DOGSY

• plakat
    Útulek pomáhá týraným, odloženým či jinak nechtěným zvířatům. Je odkázán sám na sebe a na dobrovolnou podporu veřejnosti. Mateřská škola podporuje tento útulek formou sbírky věcí a krmiva - granule, misky, obojky, deky, hračky, psí pamlsky atd. Každý z nás může pomoci.

„Bleší kaše s kočičími chlupy, bulvy s bradavicemi, louhovaný lektvar z netopýra, bílý odvar z ucha“

Polévka: „Muší minestrone“
„Čarodějnické vlasy s krvavou omáčkou a mletým prsty, sypané pavouky“ –

„Pečený chléb z myší s žabím slizem, louhovaný lektvar z netopýra, bílý odvar z ucha, hadí ocásky a zelenina“